Przejdź do
Rzecz o postarzaniu produktu

Rzecz o postarzaniu produktu

15 sierpnia, 2020 | Newsy
autor: Wojciech Mrozowski

„Oszukaj mnie raz, Twoja wina. Oszukaj mnie drugi raz, moja wina.” Najwyraźniej nie wyciągnąłem wniosków za pierwszym, ani za drugim razem, gdy kilka lat temu sięgnąłem po bezprzewodową mysz Microsoft Touch Mouse, a jakieś dwa lata później po jej następczynię Arc Mouse. Obie do dziś są bajerancko designerskie i drogie, fajnie działają (red. gdy są nowe), obie psują się mniej więcej gdy dosięga je termin upływającej gwarancji. A chciałem jedynie mieć funkcjonalny produkt na nieco dłużej.

Tak mnie natchnęło wobec tego, skoro firma Microsoft znowu postanowiła na ten sam trik, żeby w jednym z odcinków podcastu 180 Stopni poruszyć wątek postarzania produktu. Zaczęło się bodaj od żarówek, które mogłyby świecić w nieskończoność, ale po co, jeżeli klient nie wróci po więcej. Nawet już wiem z kim i to będzie moim zdaniem ciekawa osobowość tym razem spoza Śląska, ale nie tak daleko od Gliwic. To będzie dobra audycja z nutką nostalgii, solidną porcją wiedzy użytecznej i kto wie co jeszcze.

A poniżej zdjęcie tytularne, bo na głównej nie było tego efektu o jaki mi chodziło <:3 )—

Komentarzy (6)

  • Trochę nie na temat, ale czy mógłbyś opisać swój trening kaliniesteki? jakie ćwiczenia robisz i ile serii/powtórzeń? Z góry dziękuję!

  • Zmiana na dobre Wojtek.. Taki nasz J Rogan..

  • Twoje przemyslenia na temat posiadania mniejszej liczby rzeczy, tj minimalizmu przypomniały mi zagadnienie. Fajnie, że dobry trening można wykonać bez kilkunastu maszyn na siłowni i bez wspomagania przedtreningówka, bcaa itp.

    • Proces zmniejszania stanu posiadania cały czas trwa i pozbyłem się kilku produktów, choć w międzyczasie dodałem do zestawu śpiwór i szukam jeszcze koszulki z wełny merino na ten mój górski maraton trekkingowy.
      Co do supli to szkoda, że nie mogę cofnąć czasu bo jadłem tego shitu na potęgę. A w kwestii maszyn to ostatnio robię różne warianty tych samych ćwiczeń, a to całkowicie zmienia „grę”. Świat jest jednym, wielkim przedsięwzięciem w stylu „Tele zakupów.”

Zostaw wiadomość